Logo EkspresKasa - pożyczka przez internet

EkspresKasa – oferta, opinie klientów i recenzja redakcji

EkspresKasa - pożyczka nawet na 60 dni O firmie

EkspresKasa to firma pożyczkowa udzielająca kredytów bez zaświadczeń o dochodach, z automatyczną weryfikacją poprzez przelew bankowy. Pożyczanie tu to to  łatwy i bardzo wygodny sposób na zdobycie gotówki przez internet. Firma udziela też chwilówek na raty.

Pierwsza pożyczka dla nowych klientów w kwocie od 100 do 2000 zł jest całkowicie za darmo, po 15 lub 30 dniach zwraca się dokładnie tyle samo ile zostało pożyczone.

Weryfikacja tożsamości klienta odbywa się poprzez przesłanie  z własnego konta bankowego 0,01 zł (1 grosz) na jeden z rachunków bankowych obsługiwanych przez Ekspreskasę.

Nazwa pożyczkodawcy
Siedziba firmy
Kontakt telefoniczny
Strona www

Adres e-mail

Godziny pracy
Ferratum Bank p. l. c.
14 High Street, 1551 Sliema, Malta
71 716-22-22, 22-123-45-67

Oferta Ekspreskasa

Pierwsza pożyczka
Kolejne
Oprocentowanie
Okres
Wiek wnioskodawcy
100 do 5000zł
100 zł do 5000 zł (lub 10000 zł ratalnie)
0%
15 do 30 dni (lub 6 – 24 miesiące ratalnie)
21 – brak granicy

Przykład pożyczki bez promocji: kwota pożyczki 1000 zł na 30 dni, stopa oprocentowania 10%, odsetki 8,33 zł, prowizja 274,66 zł, RRSO 1974%, całkowita kwota do zapłaty 1282,00 zł.

Przykład reprezentatywny pożyczki ratalnej: kwota 2000,00 zł, okres 12 miesięcy, RRSO 160,00%, opłata administracyjna 690,00 zł, opłata za uruchomienie pożyczki 390,00 zł, odsetki 134,03 zł, oprocentowanie 10% w skali roku, całkowita kwota do zapłaty 3214,00 zł.

Automatyczna weryfikacja za pomocą serwisu bankowego sprawia, że nie trzeba dokonywać przelewu jakiejkolwiek kwoty z własnego rachunku bankowego.

Wymagania wobec pożyczkobiorcy

Otrzymać chwilówkę w serwisie EkspresKasa może każdy, kto:

  • ma dowód osobisty i numer pesel,
  • posiada konto bankowe, na które zostanie przelana pożyczka
    oraz numer telefonu komórkowego.

Pożyczka zostanie uruchomiona przez pożyczkodawcę nie później niż kolejnego dnia roboczego po wyrażeniu przez pożyczkodawcę zgody na jej udzielenie.

Proces wnioskowania o pożyczkę w EkspresKasie

Żeby być pewnym tego, że poprawnie wykonamy kolejne kroki we wnioskowaniu o pożyczkę

  • ustawienie na suwakach kwoty i okresu pożyczki,
  • uzupełnienie danych osobowych i wysłanie wniosku o pożyczkę przez internet,
  • akceptacja oferty i podpisanie umowy.

Pożyczki krótkoterminowe udzielane są maksymalnie na 60 dni, natomiast  pożyczki ratalne nawet na 24 miesiące (a minimalnie pół roku). Pożyczka na raty do 3000 zł jest dla nowych klientów, przy kolejnej pożyczce można wnioskować nawet do 5000 zł. Spłata może być rozłożona na 6 do 24 miesięcznych rat. Decyzja kredytowa jest wydawana w ciągu kilku minut po złożeniu wniosku.

W kilka dni po otrzymaniu szybkiej pożyczki, za pośrednictwem Poczty Polskiej dostarczony zostanie harmonogram spłat otrzymanej pożyczki ratalnej z Ferratum Bank.

Spłata i koszty przedłużenia pierwszej i kolejnych pożyczek w serwisie EkspresKasa

Przedłużenia pożyczki można dokonać poprzez wybór poręczyciela. W przypadku wyboru gwarantora instytucjonalnego, klient upoważnia  bank Ferratum do zapłacenia opłaty gwarancyjnej na rzecz gwaranta, po każdej wypłacie pożyczki. Opłata gwarancyjna w wysokości 25% jest uznawana jako pożyczka, która jest wypłacana powyżej wysokości pożyczki wnioskowanej przez klienta.

W przypadku opóźnienia w płatności wysokość odsetek za opóźnienie wynosi 14% w skali roku.

Aktualne promocje

Obecna promocja dotyczy pierwszej pożyczki w przedziale kwot od 100 do 2000 zł z okresem pożyczkowym do 30 dni. Osoby, które dotychczas nie korzystały z oferty Ferratum Bank mogą ubiegać się o szybką pożyczkę na raty nawet do 3000 zł. Kolejne pożyczki w ofercie są do 5000 zł, na okres do 24 miesięcy.

EkspresKasa często organizuje wraz z Ferratum Bankiem konkursy. Jednym z ostatnich konkursów był konkurs wakacyjny. Można spodziewać się z pewnością jego reedycji, tak samo jak to ma miejsce z konkursami wiosennymi i jesiennymi.

1 komentarz dla “EkspresKasa – oferta, opinie klientów i recenzja redakcji”

  1. Kasaa jest tu naprawdę ekspresowo przelewana. Jestem zadowolony do tej pory z tego jak się kontaktują. chyba należą do większej grupy pożyczek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *