Lendon.pl logo online

Lendon – oferta, opinie klientów i recenzja redakcji

Lendon – oferta, opinie klientów i recenzja redakcji
3.4 (67.27%) 22 ocen
Lendon - 2000 złotych na 30 dni gratisPodstawowe informacje o firmie:

Nazwa pożyczkodawcy:Creamfinance Sp. z o. o.
Siedziba firmy:Kasprzaka 2/8, Warszawa 01-211
Kontakt telefoniczny:22-388-6-444
Strona www:www.lendon.pl
Adres e-mail:info@lendon.pl
Godziny pracy:pon. – pt. 08:00-22:00
sob. – ndz. 09:00-18:00
KRS:0000453034
NIP:525 254 89 58
REGON:146563260
Oferta pożyczkodawcy:

PierwszaKolejneOprocentowanieOkresWiek wnioskodawcy
Do 2500zł2500-5000złOd 0%1-45 dni21-70 lat

Lendon jest serwisem należącym do Creamfinance Poland Sp. z o.o. Firma udziela pożyczek w kwocie do 5000 złotych dla stałych klientów. Pierwsza pożyczka jest dostępna w kwocie do 2500 złotych na od 5 do 30 dni.

Weryfikacja tożsamości klienta odbywa się poprzez przesłanie 0,01 zł (1 grosz) na konto pożyczkodawcy lub za pomocą usługi Instantor.

APLIKUJ!

Czym jest pożyczka w Lendon?

Lendon to szybka, wygodna oraz bez żyrantów pożyczka przez Internet. Pierwsza pożyczka w wysokości 2500 zł na 45 dni jest za darmo. Pożyczkę w jednej racie należy całkowicie spłacić przed upływem terminu. W innym wypadku nie zostanie przyznany rabat na pierwszą pożyczkę w wysokości 100% kosztów pożyczki. Promocja rabatowa na pierwszą pożyczkę trwa od 1 marca 2016 roku do odwołania.

Kto może otrzymać darmową pożyczkę w Lendon?

Uczestnikami promocji mogą zostać:

Jak wnioskować o kredyt w Lendon?

Wnioskowanie o kredyt przebiega w trzech etapach:

  • zarejestruj się na stronie internetowej www.lendon.pl poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego;
  • złóż wniosk o pożyczkę, poprzez zalogowanie się na swoim profilu użytkownika na stronie internetowej www.lendon.pl ;
  • przelew weryfikacyjny konta bankowego przelewając 0.01 zł na jedno z podanych kont bankowych Lendon

Spłata i koszty przedłużenia pierwszej i kolejnych pożyczek

Przyznaną pożyczkę najlepiej spłacić w terminie. W szczególnych przypadkach niemożności spłaty pożyczki w terminie dział windykacji może zadecydować o rozłożeniu zaległości na raty i wyznaczyć nowy harmonogram spłat. Lecz w tym celu należy się skontaktować z pożyczkodawcą i poinformować o sytuacji. Możliwe jest też refinansowanie pożyczki przez pożyczkodawcę współpracującego z Lendon. Koszt refinansowania pożyczki uzależniony jest od kwoty kredytu i terminu refinansowania. Pożyczkę można refinansować o 10, 20 lub maksymalnie 30 dni i można to robić wielokrotnie. Każde refinansowanie wiążę się z dodatkowymi kosztami .

Promocja nie łączy się z innymi promocjami dostępnymi w ofercie spółki, chyba, że indywidualne warunki promocji stanowią inaczej.

Co się stanie w sytuacji, gdy nie spłacę pożyczki w terminie?

Creamfinance Poland Sp. z o.o. wezwie pożyczkobiorcę do zapłaty zaległych kwot poprzez kontakty w formie telefonów, wiadomości SMS i e-maile. A następnie za nieterminową spłatę zaciągniętego zobowiązania naliczane są odsetki w postaci dwukrotności odsetek ustawowych. To znaczy odsetki naliczane są jako dwukrotność sumy stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych.  Koszty związane z opóźnieniem są zgodne z umową ramową zawartą z pożyczkodawcą za pośrednictwem Lendon. Kosztami dochodzenia zwrotu pożyczki na drodze postępowania sądowego obciążony będzie pożyczkobiorca. Ponadto dane pożyczkobiorcy o zobowiązaniach mogą zostać przekazane do Biur Informacji Gospodarczej.

Program lojalnościowy

Program lojalnościowy obejmuje promocje w postaci rabatu na kolejne pożyczki. Warunkiem skorzystania z promocji jest spłacenie udzielonej pożyczki, na którą został udzielony rabat, w terminie nie dłuższym niż do 10 dnia po terminie zapadalności pożyczki.

Misją Lendon jest nawiązywanie długotrwałej współpracy z każdym klientem dlatego też pożyczkodawca często oferuje promocje.

2 komentarzy dla “Lendon – oferta, opinie klientów i recenzja redakcji”

  1. jak dla mine firma goda polecenia. pieniądze przyznane mimo że mam 21 lat, więc mają do młodych kobiet zaufanie. a mam umowę zlecenie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *