Bocian Pożyczki logo

Bocian Pożyczki – opinie klientów, logowanie i kontakt

Coraz więcej osób ma problemy finansowe. Czasami jedynym słusznym rozwiązaniem jest wzięcie kredytu. Warto więc przyjrzeć się ofercie firmy Bocian Pożyczki, która jest bardzo często wybierana przez konsumentów. Popularność zyskała m. in. dzięki udzielaniu chwilówek do domu podczas wizyty konsultanta.

Bocian Pożyczki - zrzut ekranuBądźmy szczerzy, większość z nas jest bardzo zapracowanych i szuka rozwiązań, które są maksymalnie wygodne i funkcjonalne, dlatego też nawet usługodawcy i pożyczkodawcy powinni swoją ofertę dopasowywać do klienta. W dobie technologii informatycznej doskonałym wyborem wydaje się wzięcie ekspresowych pożyczek typu chwilówka.Wszystkie formalności można załatwić przez Internet wystarczy tylko na suwaku zaznaczyć wybraną kwotę oraz ilość dni, które potrzebuje się na spłatę następnie czeka nas proces weryfikacji.

Oferta Bocian Pożyczki

Bocian Pożyczki ma także usługę ekspresowych pożyczek, gdzie możliwa jest wizyta w domu konsultanta. W tym przypadku cała procedura odbywa się w zaciszu domowym, a przy tym jest skrócona do minimum i co ważne pieniądze można otrzymać nawet tego samego dnia.

Aby móc wziąć taką pożyczkę należy zadzwonić bądź też udać się do punktu. W tym przypadku trzeba pamiętać, że taka pożyczka udzielana jest osobom w wieku od 18 do 75 lat. Wszystko odbywa się bardzo dyskretnie i można od razu otrzymać wypłatę w gotówce po weryfikacji dowodu osobistego.

Warunki udzielenia pożyczki

Warunki pożyczki dobierane są indywidualnie. Aby móc wziąć pożyczkę trzeba być oczywiście osobą pełnoletnią i mieć nadany numer PESEL. Dodatkowo trzeba posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.

Bocian Pożyczki logoNa spotkaniu z doradcą klienta bezwzględnie trzeba okazać dowód, przy czym musi być on ważny i w dobrym stanie, ale to nie wszystko. Należy także pokazać tytuł własności lokalu, w którym się przebywa. Należy również przygotować np. umowę najmu bądź imienny rachunek, który jest potwierdzeniem tego, że w danym lokum przebywa się legalnie.

Każdy ubiegający się o kredyt powinien posiadać stałe źródło dochodu. Może być to np. pensja, emerytura czy nawet renta. Warto też wiedzieć, że firma zapewnia dyskrecję klientom, a przy tym podczas zaciągania kredytu nie musicie udzielać informacji na co zostanie wydana kwota pożyczki.

Sprawdzanie bazy dłużników i zdolności kredytowej

Firma Bocian Pożyczki do każdego klienta podchodzi indywidualnie, zatem każdy wniosek rozpatruje indywidualnie. Decyzja o przyznaniu pożyczki jest uzależniona od Twojej obecnej sytuacji finansowej. Jeżeli masz niski dochód i duże długi, to nie masz szans na otrzymanie pożyczki, natomiast jeżeli masz stałe źródło dochodu, to otrzymasz pożyczkę na naprawdę dogodnych warunkach.

Warto też wiedzieć, że Bocian Pożyczki sprawdza BIK, ale jeżeli na chwilę obecną Twój status pozwala Ci na spłatę ewentualnej pożyczki, to być może Twój wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie. Wymagany jest stały dochód, a min. kwota pożyczki wynosi od 500 zł, a maksymalna kwota wynosi 23500 zł.

Tutaj należy wiedzieć, że w przypadku pożyczek powyżej 9607, 77 zł poza złożeniem wniosku należy złożyć odpowiednie dokumenty potwierdzające wysokość osiąganych dochodów.

Jak złożyć wniosek u Bociana?

Złożenie wniosku jest bardzo łatwe. Możecie zrobić to poprzez stronę internetową. Wystarczy tylko założyć konto. Następnie konieczne jest logowanie i wtedy można na suwaku wybrać kwotę.

W kolejnym kroku zostanie przeprowadzony proces weryfikacji tożsamości. Pozostaje już tylko czekać na decyzję, ale można także zadzwonić bądź wysłać SMS na podany na stronie numer i skorzystać z pomocy konsultanta.

Pamiętajcie tutaj, że będziecie musieli konsultantowi podać swoje dane. Doradca skontaktuje się z Wami maksymalnie 24 godziny od złożenia wniosku i umówi się na spotkanie. Wtedy też podpiszecie umowę i otrzymacie wypłatę w gotówce lub na kartę przedpłaconą.

karta przedpłacona mbank bocian

Musicie wiedzieć, że w przypadku składania pierwszego wniosku proces weryfikacji jest dłuższy. Niewątpliwie Bocian Pożyczki wyróżnia się na tle konkurencji, gdyż parabank oferuje przejrzyste warunki, które są całkiem korzystne. Pożyczki są udzielane nawet emerytom i rencistom, jeżeli Ci nie ukończyli 75 roku życia, ale w ich przypadku niezbędne jest posiadanie potwierdzenia przyznanych środków, czy to renty czy emerytury.

Problemy ze spłatą pożyczki – co należy zrobić?

Oczywiście może się okazać, że pomimo chęci z jakiegoś powodu będziecie mieć problem ze spłatą kredytu. Wtedy też nie powinniście czekać tylko jak najszybciej skontaktować się z konsultantem, gdyż być może uda się Wam wypracować jakiś kompromis.

Pamiętajcie, że w Bocianie też pracują ludzie, którzy chcą Wam pomóc, stąd też kontakt jest jak najbardziej wskazany. Jeżeli tego nie zrobicie otrzymacie weksel z upomnieniem a następnie Wasze długi zostaną przekazane firmie windykacyjnej, która podejmie właściwe kroki.

Dane teleadresowe Bocian Pożyczki

W przypadku pytań czy wątpliwości każdy klient może zadzwonić na infolinię, na numer 600 100 100. Koszt połączenia jest zgodny z cennikiem operatora. Pracownicy BOK są zawsze chętni do pomocy. Można także wysłać SMS o treści kontakt pod numer 7057. Koszt takiego SMS-a to 50 gr netto, czyli 62 gr brutto.

Konsultanci Bocian Pożyczki są do dyspozycji od poniedziałku do piątku od 7.30 do 21.00. Z kolei w sobotę od 9 do 18.00, a w niedzielę od 10 do 17.00. Każdy klient może złożyć reklamację.

W tym przypadku wystarczy skontaktować się z firmą na wyżej podany numer, ewentualnie można skontaktować się na adres siedziby: Stary Rynek 88, 61-772 Poznań.

Można także napisać wiadomość mailową. Formularz dostępny jest na stronie. Firma posiada nr NIP 783-17-22-320. W przypadku problemów ze spłatą należy skontaktować się z windykacją, która dostępna jest pod numerem tel BOK podanym wyżej.

Można także skontaktować się poprzez adres e-mail: biuro@bocianpozyczki.pl. Jeżeli uważacie, że zostaliście oszukani przez firmę Bocian Pożyczki, to macie możliwość bronienia się. Warto w tym przypadku skontaktować się z kancelarią pomocy zadłużonym, gdyż być może uda Wam się uniknąć kar finansowych, a w konsekwencji egzekucji komorniczej. Taka firma sprawdza także czy nie podpisaliście żadnej klauzuli, która jest nieuczciwa, gdyż ustawa antylichwiarska broni klientów przed ewentualnymi problemami z parabankami.

Firma Bocian Pożyczki posiada różne opinie. Niektórzy są bardzo zadowoleni, inni wręcz przeciwnie. Dlatego tak ważne jest czytanie umów przed ich podpisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *