Halo Pożyczka - za 0 zł

HaloPożyczka – oferta, opinie klientów i recenzja redakcji

Halopożyczka - 2000 złotych na 30 dniO firmie

HaloPożyczka to ultraszybka chwilówka przez internet nawet do 5000 zł, którą można spłacić w okresie do 30 dni. Zasady oferty są jasne, obsługa prosta, decyzja i przelew gotówki natychmiastowe. Za pierwszym razem pożyczkodawca ufa nowemu klientowi pożyczając mu tylko 2000 złotych, na 30 dni za darmo, o ile posiada odpowiednią zdolność kredytową.

Weryfikacja tożsamości klienta odbywa się poprzez przesłanie 0,01 zł (1 grosza) na konto pożyczkodawcy.

Nazwa pożyczkodawcy
Siedziba firmy
Kontakt telefoniczny
Strona www

Adres e-mail

Godziny pracy
Primus Finance Sp. z o.o.
ul. Rodziny Hiszpańskich 8

02-685 Warszawa

22 205-06-61
pn. – pt.: 08:00 – 20:00

sob. – ndz.: 08:00 – 15:00

Oferta Halopożyczki

Pierwsza pożyczka
Kolejne
Oprocentowanie
Okres
Wiek wnioskodawcy
Od 500 do 2000 zł
od 500 zł do 5000 zł
od 0%
od 7 do 30 dni
18 – 75 lat

Przykład reprezentatywny pożyczki promocyjnej: kwota 1500 PLN, oprocentowanie 0%, czas obowiązywania umowy 30 dni, prowizja 0 PLN, koszt pożyczki 0,01 PLN, całkowita kwota do zapłaty: 1500,01 PLN, RRSO 0 %. Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki:  kwota pożyczki 2300 PLN na okres 30 dni, koszt pożyczki 650,40 PLN, kwota do spłaty 2950,40 PLN, RRSO 1969,5%.

Klienci HaloPożyczki – kto może nimi zostać?

Uczestnikami promocji mogą być tylko osoby fizyczne, które dokonały rejestracji na stronie www.halopozyczka.pl. Ponadto, dodatkowym warunkiem uczestnictwa w promocji jest nieposiadanie wcześniej pożyczki w tej firmie.
Wysokość przyznanej pożyczki zależy od oceny wiarygodności kredytowej klienta.

Proces wnioskowania o kredyt

Żeby otrzymać pieniądze w ramach pożyczki w HaloPożyczka.pl, należy kolejno wykonać następujące czynności:

  • przy pomocy suwaków należy ustalić kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty,
  • następnie wypełnić wniosek o pożyczkę,
  • potwierdzić swoją tożsamość korzystając z usługi szybkiej identyfikacji (bez potrzeby przelewu 1 zł) lub z przelewu weryfikacyjnego 1 zł,
  • pozytywna decyzja kredytowa i pieniądze na koncie.

Konsekwencje braku spłaty pożyczki w terminie

W przypadku braku spłaty zaciągniętej pożyczki, przyznany rabat na pierwszą pożyczkę zostaje anulowany. Do kwoty pożyczki zostają naliczone odsetki. Gdy więc, wiemy, iż zaciągniętej pożyczki nie będziemy w stanie spłacić w ustalonym terminie to najlepiej taką pożyczkę refinansować.

Koszty przedłużenia pierwszej i kolejnych pożyczek

W przypadku zwrotu pożyczki promocyjnej po upływie dnia spłaty, rabat 100% na prowizję i odsetki należne od udzielonej pożyczki ulegają anulowaniu, a pożyczkobiorca zobowiązany jest do spłaty pożyczki wraz z opłatą standardową zgodną z Tabelą Opłat i Prowizji. Regulamin promocji dostępny jest na www.halopozyczka.pl w stopce na dole strony. Koszty przedłużenia spłaty zależą od czasu, o który chcemy wydłużyć termin oraz od pożyczonej przez nas kwoty.

Jak refinansować pożyczkę?

Żeby przedłużyć czas spłaty pożyczki, należy zalogować się do panelu klienta, a następnie wybrać opcję Refinansowania. Indywidualnie wyliczona kwota pojawi się w systemie po wejściu w tę zakładkę. Należy ją opłacić, by móc poczekać ze spłatą głównej części zobowiązania (pożyczonej kwoty + odsetek). Formalnie zwana “pożyczka refinansująca” zostanie przyznana po zaksięgowaniu przez Halopożyczkę środków na firmowym koncie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *