hapipożyczki logo

Hapipożyczki – oferta, opinie klientów i recenzja redakcji

Hapipożyczki - pożyczki ratalneO firmie

Hapipożyczki to konkurencyjna, elastyczna, dostosowana do indywidualnych potrzeb pożyczka ratalna. Klient tego pożyczkodawcy ma możliwość wyboru dnia spłaty pożyczki i otrzymuje osobistego doradcę, co jest już standardem u pożyczkodawców oferujących pożyczki długoterminowe.

Weryfikacja tożsamości klienta odbywa się poprzez przelew weryfikacyjny kwoty 1 zł.

Nazwa pożyczkodawcy
Siedziba firmy
Kontakt telefoniczny
Strona www

Adres e-mail

Godziny pracy
IPF Polska Sp. z o. o.
al. Jerozolimskie 136

02-305 Warszawa

22 395-85-85

22 395-85-87

pn. – pt.: 08:00 – 20:00

sob.: 09:00 – 17:00

Oferta Hapipożyczki

Pierwsza pożyczka
Kolejne
Oprocentowanie
Okres
Wiek wnioskodawcy
Od 800 do 25000zł
od 800 zł do 25000 zł
maks. 9,72%
od 3 do 48 miesięcy
min. 18 lat

Minimalny okres na jaki udzielane są Hapipożyczki wynosi 3 miesiące, a maksymalny 48 miesięcy.

Reprezentatywny przykład pożyczki: czas trwania umowy – 12 miesięcy; kwota pożyczki – 2.000,00 zł;  łączna kwota odsetek – 109,20 zł; prowizja – 81,90 zł; RRSO – 9,62%; opłata przygotowawcza – 27,30 zł; wysokość miesięcznych rat: 175,07 zł; całkowity koszt pożyczki – 2109,20 zł (kwota pożyczki + kwota kosztów)

Wymagania wobec pożyczkobiorcy

Wnioskować o pożyczkę w serwisie Hapipożyczki może każdy, kto:

  • ma ukończone 18 lat,
  • posiada obywatelstwo polskie, ważny dowód osobisty i rachunek bankowy,
  • ma telefon komórkowy oraz źródła regularnego i udokumentowanego dochodu.

Jak wnioskować o Hapipożyczkę ratalną?

Żeby otrzymać pieniądze od HapiPożyczek, należy przejść kolejno 3 kroki:

  • wypełnienie wniosku o pożyczkę,
  • rozpatrzenie wniosku i weryfikacja klienta telefonicznie,
  • przelew środków na konto klienta.

Informacja o podjętej decyzji kredytowej jest przesyłana do klienta na podany adres e-mail. Pieniądze są przesyłane na rachunek bankowy lub poprzez wypłatę gotówkową w placówce Poczty Polskiej.

Żeby otrzymać pieniądze na poczcie, należy posiadać ze sobąPESEL i dowód osobisty. Klienci posiadający kredyt w innej instytucji finansowej mogą także ubiegać się o kredyt w serwisie Hapipożyczki. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik badania zdolności kredytowej konsumenta.

Spłata i koszty przedłużenia pierwszej i kolejnych pożyczek

Pożyczkę w Hapipożyczki można spłacić wcześniej w całości. Pożyczkobiorca, któremu została udzielona pożyczka z liczbą co najmniej 7 miesięcznych rat do spłaty, po spełnieniu warunków określonych w umowie pożyczki, ma prawo do przesunięcia terminu spłaty raty pożyczki, korzystając z tzw. „wakacji od spłat”. Przedłużenie spłaty pożyczki nie odbywa się automatycznie i jest zależne od woli klienta.

Co się stanie w sytuacji, gdy nie spłacę pożyczki w terminie?

W przypadku opóźnień w spłacie kredytu, pożyczkodawca naliczy odsetki za opóźnienie obliczone według stopy procentowej odsetek maksymalnych za opóźnienie. Stawka odsetek karnych wynosi 14%. Dodatkowo pożyczkobiorca może zostać zobowiązany do pokrycia kosztów dochodzenia zwrotu pożyczki na drodze postępowania sądowego. W przypadku nie wywiązywania się pożyczkobiorcy z umowy pożyczki pożyczkodawca może przekazać dochodzenie roszczeń zewnętrznej firmie windykacyjnej.

Promocje i “Hapiusługi” dodatkowe

Hapizdrowie

Obecnie pożyczkodawca oferuje promocję HapiZdrowie, w ramach której każdy kto weźmie chwilówkę ratalną, uzyskuje prawo do bezpłatnej opieki medycznej. Usługa daje dostęp do ponad 300 placówek medycznych, w których można skorzystać z fachowej pomocy medycznej. Składka kosztuje tylko 1 zł dziennie podczas trwania umowy o pożyczkę. Ponadto, mogą z niej skorzystać także osoby, które nie posiadają pożyczki. Wtedy to ubezpieczenie medyczne kosztuje 360 zł rocznie.

W ramach Hapizdrowie możemy:

  • przeprowadzić badania laboratoryjne (w ich zakres wchodzi: morfologia, OB, mocz, sód, potas, CRP, kreatynina, glukoza),
  • wykonać badania diagnostyczne – EKG z opisem,
  • odbyć konsultacje z lekarzami – internistą rodzinnym, alergologiem, kardiologiem, ginekologiem, urologiem, chirurgiem ogólnym lub też okulistą.

Hapispokój

Hapispokój jest uzupełnieniem opieki zdrowotnej od Hapipożyczek. Składa się na niego pakiet korzyści, które wyglądają jak standardowe ubezpieczenie od utraty zdrowia i pracy. Składka dla odmiany wynosi 10 zł miesięcznie podczas spłacania kredytu. Nie jest dostępna poza pożyczką.

Pierwszą korzyścią jest wypłata zapomogi aż do 10800 złotych rozłożonej maksymalnie na okres 6 miesięcy. Jest wypłacana w sytuacji utraty lub niezdolności do pracy.

Drugą korzyścią jest zwrot kosztów leczenia i pobytu w szpitalu aż do 27000 złotych. W sytuacji, gdy będziemy mieli wypadek lub poważnie zachorujemy tak, że konieczna będzie hospitalizacja, Hapipożyczki opłacą pobyt w szpitalu trwający minimum 3, a maksymalnie 180 dni. Więcej informacji, znajdą Państwo na www.hapipozyczki.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *