Smartney logo

Smartney – opinie klientów, logowanie i kontakt

Wiele osób ma przejściowe problemy finansowe bądź potrzebuje nagłego zastrzyku gotówki. W takiej sytuacji oferta Smartney jest doskonałym wyborem. Znacznie różni się od tych, które można spotkać w innych firmach pozabankowych. Trzeba również zaznaczyć, że Smartney, należący do Grupy Oney Bank podlega Komisji Nadzoru Finansowego, a także Urzędowi Ochrony Konkurencji i Konsumentów, zatem można liczyć na rzetelność i uczciwość. Trzeba także wziąć pod uwagę opinie klientów, które są niezwykle pozytywne.

Oferta Smartney

Pożyczka na raty w Smartney to możliwość podreperowania domowego budżetu czy znalezienia środków na nagłe wydatki. Min. kwota wynosi 2 tys. zł, ale pożyczyć można nawet do 60 tys. zł.

Smartney logoOkres pożyczki wynosi od 6 miesięcy do 96 miesięcy. Zatem spłata zobowiązania może być rozłożona nawet na 8 lat, co w przypadku większych kwot daje naprawdę małe raty. Wystarczy spojrzeć jak się to przedstawia w przypadku wzięcia pożyczki 96 tys. zł na okres 8 lat.

Ile wyniosą raty i RRSO?

Otóż rata pożyczki w tym przypadku wyniesie 1267,37 zł, a RRSO 22,26%. Smartney.pl nie ukrywa żadnych opłat i można dowiedzieć się ile dokładnie wynosi prowizja i odsetki w ramach danej kwoty pożyczki.

Wymagania wobec klientów

Pożyczkę w Smartney może wziąć każda osoba fizyczna, która:

  • legitymuje się dowodem osobistym, przy kwocie powyżej 6900 zł,
  • ma od 23 do 70 lat,
  • posiada polski rachunek bankowy,
  • posiada stały dochód,
  • pozytywnie przejdzie weryfikację zdolności kredytowej,
  • nie figuruje w bazach dłużników.

Jeśli spełnia się powyższe kryteria, to można otrzymać pożyczkę w Smartney.pl na dowolny cel. W przypadku pierwszej pożyczki nie a limitu kwotowego, wystarczy, że spełnia się warunek wypłacalności. Dowód osobisty jest niezbędny, by bank mógł dokonać weryfikacji tożsamości. Wszystkie czynności są przeprowadzane w ramach szyfrowanego połączenia, zatem nie trzeba się obawiać, że informacje i dane trafią w niepowołane ręce.

Sprawdzane bazy dłużników i zdolności kredytowej

Smartney jest rzetelnym pożyczkodawcą, dlatego sprawdza swoich klientów w bazach dłużników i zdolności kredytowej, zarówno w KRD, BIG, BIK, CRIF, Związku Banków Polskich “Dokumenty Zastrzeżone”, jak i w wewnętrznej bazie.

Dzięki temu ma pewność, że klient nie ma zaległości finansowych, które uniemożliwiają udzielenie mu chwilówek. Warto podkreślić, że weryfikacja jest bardzo szybka, bo pożyczkę można otrzymać już w kilka minut. Smartney chwali się tym, że 77% pożyczek udzielanych jest w ciągu 4 minut, a zwykle maksymalny czas udzielenia pożyczki wynosi do 30 minut.

Warto przy tym zaznaczyć, że Smartney korzysta z systemu DotPay, dzięki któremu kwota pożyczki może zostać przelana niemal natychmiast. Nie można zatem liczyć na to, że zaległości finansowe zostaną pominięte. Smartney nie chce doprowadzać do spirali zadłużenia swoich klientów, dlatego odpowiedzialnie podchodzi do kwestii weryfikacji zdolności kredytowej. Wszystko odbywa się online, zatem jest niezwykle łatwo i szybko.

Jak złożyć wniosek w Smartney? Logowanie do panelu

Złożenie wniosku w Smartney jest niezwykle proste. Wystarczy tylko:

  • wybrać kwotę o którą się wnioskuje na suwaku, a także termin spłaty, następnie wystarczy kliknąć “złóż wniosek”,
  • zostanie się poproszonym o wypełnienie formularza i założenie konta do logowania. Trzeba potwierdzić wszystkie swoje dane, a następnie wystarczy poczekać na weryfikację. Jeśli pożyczka zostanie przyznana to pieniądze trafią na konto już w kilka minut.

Jak podkreśla Smartney formalności są krótsze niż wypicie porannej kawy czy też wzięcie prysznica. Zatem ani się obejrzysz, a już otrzymasz odpowiedź na swój wniosek, a w przypadku pozytywnej weryfikacji – pieniądze na koncie jeszcze tego samego dnia, a nawet w tej samej godzinie.

Warto również wspomnieć w jaki sposób można logować się do strefy klienta Smartney, bo potrzebne jest to nie tylko do spłat na przyznane indywidualne konto, ale również wzięcia kolejnej pożyczki BIS w Smartney. Jak przebiega logowanie? Należy nacisnąć STREFA KLIENTA, następnie podać swój adres e-mail lub numer klienta z zawartej umowy, a w kolejnym kroku hasło logowania Smartney. W ten sposób można załatwiać wszystkie formalności i spłaty będąc już klientem Smartney.pl.

Dane teleadresowe – telefon do BOK i działu windykacji

Trzeba znać wszystkie dane teleadresowe, gdyż kontakt, choćby z BOK często jest niezbędny, np. w przypadku ustalenia szczegółów umowy promocyjnej.

Telefon do BOK w Smartney to: 22 528 88 88. Można skontaktować się również na adres e-mail: kontakt@smartney.pl. Warto również znać adres do korespondencji i adres siedziby: Smartney Sp. z o.o. ul. Krakowiaków 464 02- 255 Warszawa. Smartney Sp. z o.o. działa całkowicie legalnie i można znaleźć ją pod nr KRS: 0000747738. Smartney NIP to: 5272859012. Kapitał zakładowy wynosi 20 mln zł.

Numer do BOK jest jednocześnie numerem kontaktowym do windykacji. Warto się skontaktować, jeśli ma się problemy ze spłatą swojego zobowiązania. Warto podkreślić, że Smartney wychodzi na przeciw potrzeb swoich klientów i zawsze stara się znaleźć najlepsze dla obydwu stron rozwiązanie. Strata pracy w związku z pandemią COVID-19 i niemożność spłaty rat nie musi być momentem wpadnięcia w spiralę długów. Możesz złożyć wniosek o odroczenie spłaty nawet na 3 raty. Kwota do spłaty w tym momencie się nie zwiększa, jedynie wydłuża się okres spłaty. Utrata stałego dochodu jest problemem, jednak Smartney może dać Ci potrzebny czas na znalezienie nowego zatrudnienia i wywiązanie się ze swoich zobowiązań finansowych.

Oferta pożyczki na raty w Smartney jest niewątpliwie korzystna i przejrzysta. Wszystkie koszty są wyraźnie widoczne na stronie, zatem nie ma żadnych ukrytych opłat i ma się pewność rzetelności pożyczkodawcy, choćby dzięki temu że podlega on KNF. Duże kwoty pożyczki i możliwość spłaty przez dłuższy czas to niewątpliwie coś co wyróżnia ofertę Smartney na tle konkurencji. Warto sprawdzić szczegóły i zawnioskować o swoją pierwszą pożyczkę w Smartney, tym bardziej że można skorzystać z promocji darmowego zwrotu w 60 dni. Pierwsza pożyczka może zatem być całkowicie bez kosztów!

Oferty promocyjne Smartney – Zasady i Nagrody

Obecna promocja firmy Smartney to program kody rabatowe. Program  jest skierowany do różnych grup klientów udostępniając kredyty konsumenckie na promocyjnych warunkach.

Warunki uczestnictwa

Aby wziąć udział, należy:

  1. złożyć wniosek o kredyt konsumencki przez stronę internetową lub telefonicznie,
  2. w ofercie kredytowej – w odpowiednim polu na stronie należy podać kod rabatowy.

Program Kody Rabatowe nie łączy się z innymi promocjami. Każdy kod rabatowy jest przypisany do konkretnej promocji

Przykład: Kod rabatowy ze zniżką 6% i kod ze zniżką 10% nie dadzą łącznej zniżki 16%. Można użyć tylko jednego kodu w ramach jednej promocji.

Nagroda – rabat na prowizję

Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki, otrzymają  rabat na prowizję, którego wysokość jest określona dla danego kodu rabatowego.

Wzór obliczania rabatu

Rabat na prowizję oblicza się według wzoru: standardowa prowizja – (standardowa prowizja x procentowy rabat) = prowizja po rabacie.  Przykład: dla kredytu na 25 000 zł i standardowej prowizji 4 500 zł, rabat 6% da prowizję 4 230 zł.

Dodatkowe informacje

Wpisany kod rabatowy na stronie przelicza wartość prowizji. Przed akceptacją oferty pożyczki klient widzi wysokość udzielonego rabatu. Skorzystanie z oferty promocyjnej jest dobrowolne i można z niego zrezygnować przed ostateczną decyzją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *