AASA Polska logo png

AASA Polska – opinie klientów, logowanie i kontakt

AASA Polska - ratalna pożyczka - zrzut ekranuO firmie AASA Polska

Aasa Polska to konkurencyjna, elastyczna, przystosowana do indywidualnych potrzeb firma finansowa, łączącą pozytywne cechy oferty banków z ofertą firm pożyczkowych. Aasa Polska specjalizuje się w pożyczkach ratalnych dla konsumentów oraz małego biznesu, udzielanych w oparciu o wieloetapowy proces oceny kredytowej i zasady odpowiedzialnego pożyczania.

Weryfikacja tożsamości klienta odbywa się poprzez przelew weryfikacyjny kwoty 1 zł.

Nazwa pożyczkodawcy
 Siedziba firmy
Kontakt telefoniczny
Strona www

Adres e-mail

Godziny pracy
AASA Polska S.A.
ul. Hrubieszowska 2

01-209 Warszawa

801 40-40-40

22 46-00-300

pn. – pt.: 08:00 – 19:00

Oferta AASA Polska

Pierwsza pożyczka
Kolejne
Oprocentowanie
Okres
Wiek wnioskodawcy
Od 1000 do 15000zł
od 1000 zł do 15000 zł
  7,2%
36 miesięcy
20 – 76 lat

Reprezentatywny przykład pożyczki: czas trwania umowy – 23 miesiące; kwota pożyczki – 5.000,00 zł; łączna kwota odsetek – 514,43 zł; RSO – 81,05%; wysokość miesięcznych rat: 373,37 zł; opłata przygotowawcza (jednorazowa) 2490 zł, opłata administracyjna (miesięczna) 25 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 8 579,43 zł.

Inny przykład: czas trwania umowy – 14 miesięcy; kwota pożyczki – 1.000,00 zł; łączna kwota odsetek – 63,68 zł; RSO – 139,13%; opłata przygotowawcza (jednorazowa) 590 zł, opłata administracyjna (miesięczna) 0,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 1653,68 zł.

Kto może otrzymać pożyczkę chwilówkę w serwisie Aasa Polska?

Wnioskować o pożyczkę ratalną w serwisie Aasa Polska może każdy, kto:

 • jest w wieku 20 – 76 lat,
 • mieszka na stałe w Polsce,
 • ma udokumentowany stały dochód w Polsce (z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury)
 • posiada aktywny rachunek bankowy.

Potrzebne dokumenty: wyciąg bankowy, zaświadczenie o zatrudnieniu lub inny dokument potwierdzający stały dochód.

Jak wnioskować o kredyt w serwisie Aasa Polska?

Kroki do otrzymania pożyczki w Aasa Polska:

 • wybór kwoty i okresu spłaty pożyczki,
 • wypełnienie wniosku o pożyczkę, który dostępny jest na stronie internetowej Aasa Polska. Decyzja o przyznaniu pożyczki zostanie przekazana telefonicznie lub mailowo jeszcze tego samego dnia,
 • zapoznanie się z warunkami umowy i wstępnym harmonogramem spłaty pożyczki, które zostaną na wskaz dostarczone na wskazany we wniosku adres mailowy, a następnie na podany adres korespondencyjny za pośrednictwem kuriera,
 • podpisanie umowy i zwrot kurierowi bez żadnych opłat,
 • przelew środków na konto klienta lub czekiem GIRO z odbiorem na poczcie bez konta bankowego.

Wniosek o pożyczkę można składać drogą elektroniczną każdego dnia tygodnia, 24 godziny na dobę. Wnioski rozpatrywane są w godzinach pracy biura obsługi klienta. Po przyznaniu pożyczki umowa wraz z wstępnym harmonogramem spłat pożyczki jest przesyłana na adres e-mail wskazany przez klienta. Po zatwierdzeniu wniosku i otrzymaniu podpisanego kontraktu  środki zostaną przesłane na rachunek klienta na następny dzień roboczy.

Spłata i koszty przedłużenia pierwszej i kolejnych pożyczek w serwisie Aasa Polska

AASA Polska - pożyczka do 10000 zł - buttonPo wypłacie środków pożyczki, na podany przez klienta adres korespondencyjny i mailowy zostanie wysłany harmonogram spłat. Aasa Polska posiada rachunek w banku DnB NORD Polska S.A. Miesięczne raty spłaca się przelewem w terminach wskazanych w harmonogramie spłat. Terminy spłat można zmienić pod warunkiem wcześniejszego powiadomienia biura obsługi klienta.

Numer konta bankowego do spłaty pożyczki jest podany indywidualnie dla każdego klienta w treści umowy.  Na koszty pożyczki składają się: opłata przygotowawcza (jednorazowa), opłata administracyjna (miesięczna) oraz roczna stopa oprocentowania (stopa stała) wynosząca 10 %. Opłata przygotowawcza jest stała i dzielona na liczbę rat pożyczki oraz pobierana w terminach spłaty rat.

Pożyczkę w Aasa Polska można spłacić wcześniej bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Konieczne jest jednak wcześniejsze skontaktowanie się z biurem obsługi klienta w celu potwierdzenia dokładnej kwoty. Klient może ubiegać się o kolejną pożyczkę przed całkowitą spłatą bieżącej pożyczki. Jedynym warunkiem jest spłata przynajmniej połowy rat bieżącej pożyczki.

Konsekwencje braku spłaty w terminie – windykacja

W przypadku ewentualnego opóźnienia w spłacie pożyczkodawca naliczy wyłącznie odsetki maksymalne za opóźnienie, o których mowa w Kodeksie cywilnym, tj. dwukrotność wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie. Aktualna stopa odsetek maksymalnych za opóźnienie wynosi 11,2%.

Aasa Polska nie pobiera od klientów (w przypadku podejmowania działań upominająco – windykacyjnych) opłat za przygotowanie i wysyłkę upomnień, wezwań czy wszczęcie postępowań windykacyjnych.

3 komentarzy dla “AASA Polska – opinie klientów, logowanie i kontakt”

 1. Nigdy więcej pożyczek w tej firmie. Zapowiadało się tak ładnie, a potem zaczęli wysyłać monity i straszyć sądem jak nie zacznę spłacać. Na szczęście dziś to już przeszłość. Ale odradzam 1/5

 2. pieniądze na czas, szybko przesłane do toyota banku, co nie zdarza się tak często u tych internetowych pożyczkodawców. mogę śmiało ich polecić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *