Lendon.pl logo online

Lendon – oferta, opinie klientów i recenzja redakcji

Lendon - logo firmy pożyczkowejO firmie

Lendon jest serwisem należącym do Creamfinance Poland Sp. z o.o. Firma pośredniczy w udzielaniu pożyczek przez firmę KIM Sp. z o.o. Lendon to pożyczka bez żyrantów w kwocie aż do 6000 złotych dla stałych klientów.

Weryfikacja tożsamości klienta odbywa się poprzez przesłanie 0,01 zł (1 grosz) na konto pożyczkodawcy lub za pomocą usługi Instantor.
Obsługiwane banki do szybkiej wypłaty: Santander, PEKAO S.A., Millennium Bank, mBank, Alior Bank, Getin Noble Bank.
Nazwa pożyczkodawcy
Siedziba firmy
Kontakt telefoniczny
Strona www

Adres e-mail

Godziny pracy
KIM Finance Sp. z o. o.
(pośrednik – CreamFinance Sp. z o. o.)
ul. Hoża 86/410

00-682 Warszawa

22 388-64-44
pn. – pt.: 08:00 – 21:00

sob. – ndz.: 09:00 – 18:00

Pożyczka 24h

Oferta Lendon

Pierwsza pożyczka
Kolejne
Oprocentowanie
Okres
Wiek wnioskodawcy
Od 100 do 3000zł
od 100 zł do 3000 zł
od 0%
od 5 do 45 dni
21 – 75 lat

Pierwsza pożyczka jest dostępna w kwocie do 3000 złotych na od 5 do 45 dni. Pożyczkę w jednej racie należy całkowicie spłacić przed upływem terminu. W innym wypadku nie zostanie przyznany rabat na pierwszą pożyczkę w wysokości 100% kosztów pożyczki. Promocja rabatowa na pierwszą pożyczkę trwa od 1 marca 2016 roku do odwołania.

Wymagania wobec klientów Lendon

Uczestnikami promocji pożyczki bez kosztów mogą zostać osoby, które:

  • są nowymi klientami w Lendon,
  • są aktualnie w wieku 21 – 75 lat,
  • nie mają nie spłaconych zobowiązań, które są umieszczone w bazach dłużników.

Jak otrzymać kredyt?

Wnioskowanie o kredyt przebiega w trzech etapach:

  • zarejestruj się na stronie internetowej www.lendon.pl poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego,
  • złóż wniosk o pożyczkę, poprzez zalogowanie się na swoim profilu użytkownika na stronie internetowej www.lendon.pl,
  • przelew weryfikacyjny konta bankowego przelewając 0.01 zł na jedno z podanych kont bankowych Lendon.

Spłata i koszty przedłużenia pierwszej i kolejnych pożyczek

Przyznaną pożyczkę najlepiej spłacić w terminie. W szczególnych przypadkach niemożności spłaty pożyczki w terminie dział windykacji może zadecydować o rozłożeniu zaległości na raty i wyznaczyć nowy harmonogram spłat. Lecz w tym celu należy się skontaktować z pożyczkodawcą i poinformować o sytuacji. Możliwe jest też refinansowanie pożyczki przez pożyczkodawcę współpracującego z Lendon.

Koszt refinansowania pożyczki uzależniony jest od kwoty kredytu i terminu refinansowania. Pożyczkę można refinansować o 10, 20 lub maksymalnie 30 dni i można to robić wielokrotnie. Każde refinansowanie wiążę się z dodatkowymi kosztami .

Promocja nie łączy się z innymi promocjami dostępnymi w ofercie spółki, chyba, że indywidualne warunki promocji stanowią inaczej.

Co się stanie w sytuacji, gdy nie spłacę pożyczki w terminie?

Creamfinance Poland Sp. z o.o. wzywa pożyczkobiorcę do zapłaty zaległych kwot poprzez kontakty w formie telefonów, wiadomości SMS i e-maile. A następnie za nieterminową spłatę zaciągniętego zobowiązania naliczane są odsetki w postaci dwukrotności odsetek ustawowych. To znaczy odsetki naliczane są jako dwukrotność sumy stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych.

Koszty związane z opóźnieniem są zgodne z umową ramową zawartą z pożyczkodawcą za pośrednictwem Lendon. Kosztami dochodzenia zwrotu pożyczki na drodze postępowania sądowego obciążony będzie pożyczkobiorca. Ponadto dane pożyczkobiorcy o zobowiązaniach mogą zostać przekazane do Biur Informacji Gospodarczej. Lepiej spłacić chwilówkę w terminie, by uniknąć popadnięcia w długi i obniżenia zdolności kredytowej w przyszłości.

Program lojalnościowy

Program lojalnościowy obejmuje promocje w postaci rabatu na kolejne pożyczki. Warunkiem skorzystania z promocji jest spłacenie udzielonej pożyczki, na którą został udzielony rabat, w terminie nie dłuższym niż do 10 dnia po terminie zapadalności pożyczki.

4 komentarzy dla “Lendon – oferta, opinie klientów i recenzja redakcji”

  1. jak dla mine firma goda polecenia. pieniądze przyznane mimo że mam 21 lat, więc mają do młodych kobiet zaufanie. a mam umowę zlecenie

  2. Lendon jest drogi za drugim razem i każdym kolejnym. Jednak dali mi najwięcej pożyczki za pierwszym razem. Inne firmy tylko udają, że dają 2500-3000 zł. w Szybkiej gotówce chciałam pożyczyć 5000 zł za pierwszym razem, choć niby udzielają do 6000 zł, to poczęstowali mnie tylko 900 złotymi. To żart jakiś! Od Lendona 2500 zł. Ani tu, ani tu nie miałam żadnych wpisów w BIKu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *