Supergrosz logo

Supergrosz – opinie klientów, logowanie i kontakt

Życie potrafi zaskakiwać choć nie zawsze pozytywnie, czasem zaskakuje problemami finansowymi. Co w takiej sytuacji można zrobić? Otóż poza bankami, pożyczek na raty udzielają także firmy parabankowe i jedną z nich SuperGrosz. Czy warto z niej skorzystać?

Oferta Supergrosz

Szukając firmy parabankowej, która udziela szybkich chwilówek warto zapoznać się z ofertą na raty, jaką proponuje SuperGrosz. Zajmuje się ona udzielaniem szybkich pożyczek online dla stałych klientów do 15 tysięcy złotych na okres od 4 do 50 miesięcy. W przypadku pierwszego kredytu maksymalna kwota to 10000 złotych.

Supergrosz logo
Wyślij wniosek o pożyczkę w Supergrosz!

Wystarczy tylko zaznaczyć na suwaku kwotę i czas spłaty i już można dowiedzieć się ile wynosi całkowity koszt pożyczki, a ile sama rata. RRSO jest na poziomie 55,93%. Pożyczkę spłaca się na podane konto po zalogowaniu do strefy klienta. Wcześniejsza spłata jest także możliwa w każdej sytuacji. Pamiętajcie, aby czytać dokładnie umowę. Warto też zapoznać się z opiniami o firmie.

Warunki udzielenia pożyczki od Supergrosz

Aby móc starać się o pożyczkę w firmie SuperGrosz trzeba spełniać określone warunki. Przede wszystkim:

  • trzeba być obywatelem RP i nie mieć odebranych praw obywatelskich,
  • konieczne jest spełnienie także kryterium wieku – 21 – 65 lat (w przeciwieństwie do innych parabanków SuperGrosz udziela pożyczek online osobom powyżej 21 roku życia. Ale oferta skierowana jest także do emerytów powyżej 65 roku życia, którzy także mogą złożyć wniosek),
  • posiadać aktywny nr tel.

Nie jest konieczne posiadanie konta bankowego. Zamiast przelewu pożyczki na rachunek osobisty, można wybrać pożyczkę z odbiorem na poczcie – na czek GIRO.

Sprawdzane bazy dłużników i zdolności kredytowej

Choć forma SuperGrosz nie wymaga od ciebie żadnych dokumentów potwierdzających zarobek to jednak nie oznacza, że nie dokonuje weryfikacji w bazie dłużników i nie ocenia zdolności kredytowej. Otóż będziesz weryfikowany w Biurach Informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej.

Zatem jeżeli jesteś dłużnikiem to może się okazać, że twój wniosek zostanie odrzucony. Ale jednak firma do każdego wniosku online podchodzi indywidualnie i bierze pod uwagę także obecną sytuację finansową danej osoby. Z pewnością, nie można jednak powiedzieć, że jest to pożyczka na raty bez weryfikacji.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę ratalną?

Firma parabankowa oferuje bardzo szybkie pożyczki i to nawet w kilka minut Reklamuje się jako taka, których oferta jest naprawdę korzystna, a warunki bardzo łatwe do spełniania. Zasadniczo wystarczy tylko wejść na stronę supergrosz.pl. Wtedy też wyświetli się nam plansza z suwakiem i właśnie na poprzez suwak wybieracie kwotę, która jest wam potrzebna i okres jaki potrzebujecie do spłaty.

supergrosz.pl 300-250px button reklamowyDla nowych klientów maksymalna kwota pożyczki to 10000 złotych, a maksymalny okres spłaty wynosi 50 rat. Ale jeżeli jest się już stałym klientem to można zyskać pożyczkę online wynoszącą 15000 złotych. Tutaj trzeba też wiedzieć, że formalności skrócone są do minimum, co oznacza, że po zaznaczeniu na suwaku bezpośrednio przechodzicie do wypełnia wniosku, gdzie musicie podać wasze dane osobowe. Muszą być one prawdziwe.

W wielu przypadkach decyzja przychodzi już nawet po 15 minutach. Ale i samo wnioskowanie nie jest trudne. Pamiętajcie jednak, że konieczne jest przygotowanie dowodu osobistego. Powinniście posiadać też konto bankowe oraz telefon komórkowy. Po złożeniu wniosków czeka was jeszcze weryfikacja tożsamości poprzez jednorazowy przelew. Następnie pozostaje już czekać na decyzję. W przypadku tej pożyczki nie potrzebujecie żadnych zaświadczeń o zarobkach, ani też zaświadczeń o podjętej pracy czy przyznanej emeryturze czy rencie.

Informacje o przyznaniu kredytu bądź też samej odmowie otrzymacie w formie SMS-a, a także na adres e-mail. Pamiętaj jednak, że choć nie potrzebujesz żadnych dokumentów potwierdzających dochody będziesz weryfikowany Biurach Informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej. Po pozytywnej decyzji wasze pieniądze zostaną przelane na konto w miarę krótkim czasie. Jeżeli wybrałeś weryfikację poprzez konto Z to otrzymasz je natychmiast.

Z kolei, jeżeli nie posiadasz konta bankowego to wtedy masz możliwość weryfikacji i otrzymania czeku GIRO. Po decyzji otrzymasz SMS z kodem. Pozostaje już tylko udać się do najbliższego dla ciebie urzędu Poczty Polskiej. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą z dowód osobisty oraz kod otrzymany w wiadomości SMS dzięki temu będziesz mógł odebrać pieniądze. ​

Brak spłaty pożyczki w terminie – co zrobić? Konsekwencje

Jeżeli masz problemy ze spłata kredytu do nie unikaj firmy SuperGrosz i jej pracowników, tylko jak najszybciej skontaktuj się z przedstawicielem firmy, gdyż być może uda się wam wypracować rozwiązanie. Pamiętaj, że w firmie pracują ludzie, którzy w miarę możliwości będą starali się pomóc.

Przedsiębiorcy z wezwaniem do zapłaty - szokJeżeli nie spłacisz pożyczki w terminie musisz liczyć się z poważnymi konsekwencjami. Przede wszystkim nie masz już co liczyć na to, że firma SuperGrosz udzieli ci pożyczki, a dodatkowo zostaniesz wpisany do BIK czy BIG, co oznacza, że będziesz mieć problem także z innymi firmami parabankowymi, nie wspominając już o bankach. Zostaną też doliczone dodatkowe opłaty za opóźnienie, a twój dług zostanie firmie windykacyjnej.

Możesz się też liczyć z tym, że wiele firm windykacyjnych wychodzi na drogę sądową z dłużnikami, co oznacza, że czeka cię wtedy nawet egzekucja komornicza.

Dane teleadresowe Supergrosz

Firma SuperGrosz działa na rynku od 2015 roku i jest firmą ze 100% polskim kapitałem. Jej NIP 5252607460. W razie pytań czy wątpliwości można skorzystać z formularza dostępnego na stronie supergrosz.pl. Odpowiedzi na wszelkie pytanie można też uzyskać w Biurze Obsługi klienta pod numerem tel: 22 130 01 11.

Jeżeli jesteście zainteresowani pożyczką przez telefon to koniecznie zadzwońcie na numer tel: 22 130 01 11. Warto też znać adres e-mail, czyli: kontakt@supergrosz.pl. Firma pracuje od od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Główna siedziba firmy mieści się pod adresem: ul. Staniewicka 12 03-310 Warszawa. Ten adres służy także do korespondencji.

Dodatkowy pakiet medyczny od Supergrosz

Obecna sytuacja spowodowana pandemią koronawirusa nie napawa optymizmem i każdy wie, że wiele osób ma problem, aby móc skontaktować się z lekarzem. Nie zawsze też można wszystko załatwić na Narodowy Fundusz Zdrowia, co oznacza, że chorując choćby przewlekle trzeba liczyć się z dodatkowymi kosztami, czasem co miesiąc.

Dlatego też wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów firma parabankowa SuperGrosz oferuje swoim klientom dodatkowy pakiet medyczny. Co ważne dostępny jest w wielu wersjach, dzięki temu każdy bez problemu znajdzie najlepszy dla siebie. Różnią się one opcjami oferowanych usług oraz liczbą dostępnych lekarzy z usług, których można skorzystać.

Dodatkowo możecie wybrać najlepszą dla siebie umowę pod kątem jest czasu trwania, a także ceny. Warto też wiedzieć, że pakiety dostępny są zaraz po udzieleniu pożyczki, aby móc z nich korzystać wystarczy tylko skontaktować się z dostawcą owego pakietu, od którego otrzymamy hasło dostępu. Koszty pakietu rozłożone są i dodane do rat, dzięki temu tak naprawdę nie odczujecie różnicy, a zyskacie bardzo wiele.

Wśród najważniejszych zalet możemy wymienić, że macie dostęp 20 lekarzy specjalistów, dodatkowo możecie korzystać z badań laboratoryjnych czy konsultować ich wyniki. Pewnie wielu ucieszy też fakt, że można skorzystać nawet z badań przeciwciał Sars-CoV-2. Na konsultacje telefoniczne nie będziecie musieli już tak długo czekać, a przy tym w razie konieczności i potrzeb możecie otrzymać:

  • e-recepty,
  • e-zwolnienia i
  • e-skierowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *