AASA Polska logo png

AASA Polska

AASA Polska
4.4 (88%) 10 ocen
AASA Polska - pożycz na raty na 24 miesiące

Podstawowe informacje o firmie:

Nazwa pożyczkodawcy:
AASA Polska S.A.
Siedziba firmy:ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa
Kontakt telefoniczny:801 40-40-40 lub 22 46-00-300
Strona www:www.aasapolska.pl
Adres e-mail:info@aasapolska.pl
Godziny pracy:Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 19:00
KRS:0000411939
NIP:5252528111
REGON:146017266
AASA Polska logo png

Oferta pożyczkodawcy:

PierwszaKolejneOprocentowanieOkresWiek wnioskodawcy
Od 1000 do 10000złod 1000 zł do 10000 zł10%od 14 d0 24 miesięcyukończone 18 lat

Aasa Polska to konkurencyjna, elastyczna, przystosowana do indywidualnych potrzeb firma finansowa, łączącą pozytywne cechy oferty banków z ofertą firm pożyczkowych.

Reprezentatywny przykład pożyczki: czas trwania umowy – 23 miesiące; kwota pożyczki – 5.000,00 zł; łączna kwota odsetek – 514,43 zł; RSO – 81,05%; wysokość miesięcznych rat: 373,37 zł; opłata przygotowawcza (jednorazowa) 2490 zł, opłata administracyjna (miesięczna) 25 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 8 579,43 zł.

Inny przykład: czas trwania umowy – 14 miesięcy; kwota pożyczki – 1.000,00 zł; łączna kwota odsetek – 63,68 zł; RSO – 139,13%; opłata przygotowawcza (jednorazowa) 590 zł, opłata administracyjna (miesięczna) 0,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 1653,68 zł.

Weryfikacja tożsamości klienta odbywa się poprzez przelew weryfikacyjny kwoty 1 zł.

ZŁÓŻ WNIOSEK!

Co to jest pożyczka w serwisie Aasa Polska

Aasa Polska specjalizuje się w pożyczkach ratalnych dla konsumentów oraz małego biznesu, udzielanych w oparciu o wieloetapowy proces oceny kredytowej i zasady odpowiedzialnego pożyczania.

Kto może otrzymać pożyczkę chwilówkę w serwisie Aasa Polska?

Wnioskować o pożyczkę w serwisie Aasa Polska może każdy, kto:

  • jest w wieku 20 – 80 lat,
  • mieszka na stałe w Polsce,
  • ma udokumentowany stały dochód w Polsce (z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury)
  • posiada aktywny rachunek bankowy.

Potrzebne dokumenty: wyciąg bankowy, zaświadczenie o zatrudnieniu lub inny dokument potwierdzający stały dochód.

Jak wnioskować o kredyt w serwisie Aasa Polska?

Kroki do otrzymania pożyczki w Aasa Polska:

  • wybór kwoty i okresu spłaty pożyczki,
  • wypełnienie wniosku o pożyczkę, który dostępny jest na stronie internetowej Aasa Polska. Decyzja o przyznaniu pożyczki zostanie przekazana telefonicznie lub mailowo jeszcze tego samego dnia,
  • zapoznanie się z warunkami umowy i wstępnym harmonogramem spłaty pożyczki, które zostaną na wskaz dostarczone na wskazany we wniosku adres mailowy, a następnie na podany adres korespondencyjny za pośrednictwem kuriera,
  • podpisanie umowy i zwrot kurierowi bez żadnych opłat,
  • przelew środków na konto klienta lub czekiem GIRO.

Wniosek o pożyczkę można składać drogą elektroniczną każdego dnia tygodnia, 24 godziny na dobę. Wnioski rozpatrywane są w godzinach pracy biura obsługi klienta. Po przyznaniu pożyczki umowa wraz z wstępnym harmonogramem spłat pożyczki jest przesyłana na adres e-mail wskazany przez klienta. Po zatwierdzeniu wniosku i otrzymaniu podpisanego kontraktu  środki zostaną przesłane na rachunek klienta na następny dzień roboczy.

Spłata i koszty przedłużenia pierwszej i kolejnych pożyczek w serwisie Aasa Polska

Po wypłacie środków pożyczki, na podany przez klienta adres korespondencyjny i mailowy zostanie wysłany harmonogram spłat. Aasa Polska posiada rachunek w banku DnB NORD Polska S.A. Miesięczne raty spłaca się przelewem w terminach wskazanych w harmonogramie spłat. Terminy spłat można zmienić pod warunkiem wcześniejszego powiadomienia biura obsługi klienta. Numer konta bankowego do spłaty pożyczki jest podany indywidualnie dla każdego klienta w treści umowy.  Na koszty pożyczki składają się: opłata przygotowawcza (jednorazowa), opłata administracyjna (miesięczna) oraz roczna stopa oprocentowania (stopa stała) wynosząca 10 %. Opłata przygotowawcza jest stała i dzielona na liczbę rat pożyczki oraz pobierana w terminach spłaty rat.

Pożyczkę w Aasa Polska można spłacić wcześniej bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Konieczne jest jednak wcześniejsze skontaktowanie się z biurem obsługi klienta w celu potwierdzenia dokładnej kwoty. Klient może ubiegać się o kolejną pożyczkę przed całkowitą spłatą bieżącej pożyczki. Jedynym warunkiem jest spłata przynajmniej połowy rat bieżącej pożyczki.

Co się stanie w sytuacji, gdy nie spłacę pożyczki w terminie?

W przypadku ewentualnego opóźnienia w spłacie pożyczkodawca naliczy wyłącznie odsetki maksymalne za opóźnienie, o których mowa w Kodeksie cywilnym, tj. dwukrotność wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie. Aktualna stopa odsetek maksymalnych za opóźnienie wynosi 14%. Aasa Polska nie pobiera od klientów (w przypadku podejmowania działań upominająco – windykacyjnych) opłat za przygotowanie i wysyłkę upomnień, wezwań czy wszczęcie postępowań windykacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *